Читаємо карту
Soulra card back
Девʼятка Кубків

Натисни, щоб перевернути карту

Перевернута
Молодші аркани - 9
Молодші аркани

Девʼятка Кубків9значення карти таро

Це твоя карта бажання, і це бажання слушне. Дозволь собі хотіти того, чого хочеш, і справді повір, що можеш це мати. У цього хороші шанси.

Ключові слова: пряме положення
бажання здійснилосяемоційне вдоволеннязараз справді добревдоволеністькарта бажаннящире наповнення
Ключові слова: перевернуте положення
поверхове вдоволенняотримати бажане й усе одно почуватися порожньоне ті бажаннянадмірністьздійснилося не те бажання
Коротко про головне
Число9
МастьКубки
СтихіяВода
Так / НіТакПостав своє питання
Картинка

Що ти насправді бачиш

😊вдоволена постать сидить🏆девʼять кубків виставлені на полиці🎀синя тканина для показуруки схрещені, задоволений собою

Ситна, вдоволена постать сидить на деревʼяній лаві зі схрещеними руками, сяючи тихим задоволенням. Позаду неї девʼять золотих кубків розставлені гордою дугою на драпованій синій полиці: виставлені напоказ, не сховані, наче трофеї. На відміну від більшості таротових постатей, спійманих у русі чи драмі, ця людина просто сидить, задоволена. Не нестямно щаслива. Просто вдоволена. Це енергія того, хто загадав бажання й отримав його, і тепер справді цим тішиться.

У твоєму житті ця карта зʼявляється, коли щось, чого ти щиро хочеш, приземлилося або ось-ось приземлиться. Це може відчуватися меншим, ніж тобі гадалося, або простішим: Всесвіт не завжди доставляє в тому стилі, який ти собі уявляєш. Девʼятка Кубків це «карта бажання» цієї колоди: рідкісний момент, коли твій емоційний баланс насправді сходиться. Інструкція в тому, щоб помітити це, прийняти й не заміняти одразу наступним хотінням.

Значення

Девʼятка Кубків Значення в прямому положенні

Це твоя карта бажання, і це бажання слушне. Дозволь собі хотіти того, чого хочеш, і справді повір, що можеш це мати. У цього хороші шанси.

Пряме положенняШість ракурсів, одна карта.
ЗагальнеРакурс 1

Девʼятка Кубків у прямому положенні це справжнє зелене світло, одна з найоднозначніше позитивних карт молодших арканів. Щось, чого ти хочеш, проходить, або вже прибуло, а ти не до кінця дозволяєш собі це відчути. Конкретне послання цієї карти таке: дай цьому бути добрим. Перестань чекати каверзи, перестань це применшувати, перестань заздалегідь оплакувати момент, коли воно скінчиться. Тобі можна побути у вдоволенні якийсь час. Тій вдоволеності, до якої ти прямуєш, є де приземлитися просто зараз, дай їй місце для приземлення.

ЛюбовРакурс 2

Емоційно це добрий момент. Або бажання у твоєму любовному житті проявляється: людина, розвиток, розмова, якої ти прагнеш, або ти в періоді щирого вдоволення стосунками, яке варто справді оцінити й посмакувати, а не сканувати, що може піти не так далі. Якщо ти не в стосунках, ця карта каже, що бажання, яке ти тихо тримаєш у собі, слушне й цілком твоє, а час для нього кращий, ніж був досі. Дозволь собі хотіти цього й дозволь собі вірити, що воно справді можливе.

КарʼєраРакурс 3

Щось, чого ти хочеш професійно, складається докупи або вже прибуло. Проєкт схвалили, пропозиція надійшла, визнання, на яке ти заслуговуєш, зʼявилося. Девʼятка Кубків у роботі це дозвіл почуватися добре від того, що ти будуєш, а не одразу переходити до наступної проблеми. Дай перемозі справді зарахуватися. Якщо ти ще на стадії хотіння, ця карта каже, що мета, до якої ти йдеш, досяжна, шанси просто зараз щиро на твоєму боці.

ФінансиРакурс 4

Фінансове бажання чи мета в межах досяжності або вже втілилися. Це може бути та цифра, до якої ти прямуєш, угода, що проходить, або просто період, коли гроші відчуваються радше влаштованими, ніж тривожними. Девʼятка Кубків у фінансах це добра прикмета: не марнотратство, а щире вдоволення тим, що в тебе є й що надходить. Оціни це, а не розширюй одразу свої потреби під нову цифру.

Як почуттяРакурс 5

Що ця людина відчуває до тебе: щиро тішиться тобою. Ця людина вдоволена тим, що має з тобою: тут є справжнє тепло, справжня вдоволеність, справжня вдячність. Вона не амбівалентна й нічого не переварює. Їй добре щодо цього й щодо тебе. Якщо ти гадаєш, чи почуття справжні, Девʼятка Кубків каже: так, ця людина має те, чого хотіла, і частина того, чого вона хотіла, це ти.

Як порадаРакурс 6

Порада: прийми це. Девʼятка Кубків як дія це рідкісна карта, що каже тобі на мить перестати тягтися й насправді натішитися тим, що в тебе вже є чи що прибуває. Загадай бажання свідомо. Скажи його вголос, запиши, сформулюй конкретно, чого хочеш. А тоді дозволь собі повірити, що воно вже в дорозі. Дія тут це відкритість до того, що добре справді прибуває, що звучить легко, але напрочуд важко для тих, хто звик працювати проти спротиву.

Значення

Девʼятка Кубків Значення в перевернутому положенні

Ти отримуєш те, що, на твою думку, це полагодить, а воно приземляється не зовсім так, як гадалося. Це дані про те, чого ти насправді потребуєш, а не привід перестати хотіти.

Перевернуте положенняТі самі шість ракурсів, перевернуті.
ЗагальнеРакурс 1

Перевернута Девʼятка Кубків це карта «обережніше з бажаннями», а також карта «ти це отримуєш, і воно все одно не відчувається як досить». Щось, чого ти хочеш, прибуло або поряд, а вдоволення не приземляється так, як гадалося. Або бажання було не тим, або наповнення поверхове, або ти переїдаєш цим у спосіб, що радше притуплює, ніж живить. Порожнеча після отримання речі це інформація. Вона вказує на те, чого ти насправді потребуєш, а не на те, що видавалося потребою.

ЛюбовРакурс 2

Можливо, ти в стосунках, що збоку виглядають добре: кубки на полиці, усе на місці, але всередині щось відчувається порожнім чи неузгодженим. Або ти хочеш когось, а тепер, коли ця людина в тебе є, фантазія виявилася кращою за реальність. Перевернута тут не конче знак іти. Це знак чесно подивитися, чого ти насправді хочеш від любові, а не те, що тобі здавалося бажаним. Іноді бажання виявляє те, що нам треба хотіти інакше.

КарʼєраРакурс 3

Бажана роль, посада чи проєкт нарешті твої, а вдоволення не таке, яким гадалося. Або успіх відчувається порожнім, бо прийшов з несподіваною ціною: години, політика, усвідомлення, що це насправді було не тим, чим тобі хотілося, щоб воно було. Перевернута Девʼятка Кубків у карʼєрі це корисні дані. Те, що тебе насправді наповнило б, стає яснішим тепер, коли ти відсіюєш те, що не наповнює.

ФінансиРакурс 4

Більше грошей, менше вдоволення, або використання витрат як замінника щирої вдоволеності. Перевернута тут часто проявляється як надмірність: шопінг, що не заповнює прогалину, фінансові рішення, ухвалені, щоб щось відчути, а не щоб щось збудувати. Це також може вказувати на отримання бажаного фінансового результату, що приходить із умовами. Подивися, де ти використовуєш гроші як розвʼязок проблеми, яку вони насправді розвʼязати не можуть.

Як почуттяРакурс 5

Що ця людина відчуває до тебе: вона отримала те, чого хотіла, і щось відчувається трохи не так, або вона усвідомлює, що фантазія була вдоволенішою за реальність, або в неї закрадається відчуття «і це все?». Її почуття справжні, але не такі однозначно щасливі, як підказувала б Девʼятка Кубків у прямому положенні. Вона може бути трохи неспокійна, шукати в цій динаміці щось, чого не знаходить, або порівнювати її з очікуванням, якому вона не зовсім відповідає.

Як порадаРакурс 6

Порада: чесно визнай, чого ти насправді хочеш, а не що ти собі нашіптуєш, ніби хочеш. Перевернута Девʼятка Кубків як дія це запрошення переглянути бажання, а не далі гнатися за його початковою версією. Розчарування від того, що отримала щось і відчуваєш порожнечу, корисне: воно прояснює. Чого по-справжньому бракує? Що відчувалося б як справжня вдоволеність, а не як її імітація? Почни звідти.

Часті питання

Що означає Девʼятка Кубків?

Це твоя карта бажання, і це бажання слушне. Дозволь собі хотіти того, чого хочеш, і справді повір, що можеш це мати. У цього хороші шанси.

Що означає Девʼятка Кубків в коханні?

Емоційно це добрий момент. Або бажання у твоєму любовному житті проявляється: людина, розвиток, розмова, якої ти прагнеш, або ти в періоді щирого вдоволення стосунками, яке варто справді оцінити й...

Що означає Девʼятка Кубків в перевернутому положенні?

Ти отримуєш те, що, на твою думку, це полагодить, а воно приземляється не зовсім так, як гадалося. Це дані про те, чого ти насправді потребуєш, а не привід перестати хотіти.

Девʼятка Кубків - це карта «так» чи «ні»?

Так. Щоб отримати персональну відповідь «так» чи «ні» на своє питання, витягни Девʼятка Кубків у застосунку Soulra.

Носи з собою

Афірмація

Мені можна хотіти того, чого я хочу, і справді вірити, що воно вже на шляху до мене.

Для щоденника

Побудь із цими питаннями

1

Яке одне бажання ти назвеш просто зараз, якщо на мить повірити, що мати його насправді цілком можливо для тебе?

2

Чи є в твоєму житті просто зараз щось щиро добре, чим ти й досі не дозволяєш собі повністю натішитися?

Збережи

Кишенькова шпаргалка

Уся карта з одного погляду - зроби скриншот і збережи.

Soulra - Tarot
9
Девʼятка Кубків
Молодші аркани - Кубки
Пряме положеннябажання здійснилося - емоційне вдоволення - зараз справді добреКарта бажання. Загадай його свідомо, у цього хороші шанси.
Перевернуте положенняповерхове вдоволення - отримати бажане й усе одно почуватися порожньо - не ті бажанняБажане здійснилося, а досі порожньо. Час хотіти чогось правдивішого.
soulra.app

У застосунку це зберігається прямо в твої історії.

🌙

Витягни Девʼятка Кубків наживо у Soulra

Витягни її на сьогодні та прочитай для себе. Уся колода у тебе в кишені.

Завантажити застосунокСкоро